AktualnościComeniusDla pracowników Dla rodzicówCzytelniaPoczta e-mailLinkiGaleria
 
Przetargi:

SPIS PRZETARGÓW

Rozbudowa budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni dla potrzeb przedszkola - Zaprojektuj i Wybuduj
Dyrektor SOSW1 ogłasza przetarg nieograniczony na robotę budowlaną:

"Rozbudowa budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni dla potrzeb przedszkola - Zaprojektuj i Wybuduj"

wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę, a następnie wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie rozbudowy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Gdyni (dla potrzeb przedszkola) o trzy sale dydaktyczne o powierzchni 37 m2 każda oraz 1 salę do terapii indywidualnej o powierzchni 20 m2 - dla około 26 dzieci, pokój nauczycielski o pow. 20 m2, korytarz i szatnię o powierzchni 103 m2, a całość o łącznej powierzchni użytkowej 287 m2 i powierzchni zabudowy: 324 m2. Całość wraz  z węzłami sanitarnymi dla chłopców i dziewcząt o powierzchni 33 m2 oraz toaletami dla niepełnosprawnych, w tym jedna z przewijakiem i możliwością mycia pod prysznicem - w systemie modułowym, rozbudowę należy połączyć łącznikiem komunikacyjnym z istniejącym budynkiem szkoły w miejscu istniejącego pokoju nauczycielskiego - zgodnie z załącznikiem nr 7 do SIWZ - Programem Funkcjonalno-Użytkowym. Całość prac zakończona ma być uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego. Inwestycję zaplanowano na działce nr 48, 98/49 obręb Gd 33. Wykonawca zobowiązany jest udzielić rękojmi na cały przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy od daty odbioru robót. 

Pliki: